Kim jestem

Nazywam się Sylwia Koczula i jestem specką od Elterngeld i Kindergeld. Pomagam w zrozumieniu przepisów i pozyskaniu świadczeń rodzinnych w Niemczech.

Skoro to czytasz, to zapewne jesteś w podobnej sytuacji jak ja kilka lat temu, kiedy byłam na początku swojej przygody z Elterngeld i Kindergeld. W ciąży moją codzienną lekturą do poduszki były przepisy dotyczące świadczeń na dzieci. Pamiętam, jak wiele stresu kosztowało mnie załatwienie tego po raz pierwszy.

Teraz po kilku latach wypełniania dokumentów, zdobywaniu doświadczenia i pomaganiu ludziom takim jak Ty, nie tylko czuję się pewnie w tej dziedzinie, ale wiem też, jak bardzo moja pomoc może ułatwić Ci życie.

Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo załatwić temat Elterngeld lub Kindergeld, to jesteś pod dobrym adresem! Chętnie podpowiem Ci jakie dokumenty i świadczenia będą dla Ciebie najodpowiedniejsze oraz jak wypełnić wnioski. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy nie znasz dobrze języka niemieckiego. Wnioski, dokumenty i przepisy to mój żywioł!

sylwia koczula pogromczyni papierow urzedowych

W odpowiedzi na najczęstsze pytania w grupie Jak ogarnąć Elterngeld, Kindergeld, Elternzeit, której jestem administratorem oraz na moim  fanpage’u Pogromczyni Papierów Urzędowych i aby jeszcze bardziej ułatwić Ci życie stworzyłam ebooka Niemiecka papierologia w pigułce, czyli wszystko co powinni wiedzieć przyszli rodzice- więcej informacji w zakładce SKLEP. Konkretnie i na temat.


Dowiedz się koniecznie co mówią o mnie moi klienci:

Polecam. Szybko i sprawnie poszło wypełnianie dokumentów. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, Pani Sylwia wytłumaczyła wszystko i rozwiała wszelkie wątpliwości. Sprawnie, szybko i cierpliwie udziela odpowiedzi na pytania, które pojawiają się później.

Alicja Wyroba

Bardzo gorąco polecam pomoc Pani Sylwi, za niewielka opłata można sobie oszczędzić stresu związanego z papierologią. Profesjonalizm w każdym calu. Jeszcze raz polecam.

Joanna Zając

Pani Sylwia to niezwykle cierpliwa osoba z niesamowitą wiedza. Jeżeli ktoś ma jakieś niejasności lub pytania to tutaj trafił w odpowiednie ręce. Od porad i odpowiedzi na skomplikowane pytania, po wypełnienie wszystkich dokumentów – wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Bardzo polecam panią Sylwie i to nie jest ostatni raz kiedy korzystałam z jej usług.

Anna Dziubanski

Bardzo szczerze i gorąco polecam współpracę z Panią Sylwią. Konkretnie, rzeczowo i przede wszystkim w miłej atmosferze można “rozwiązać” swoje problemy z papierologią.

Kamila Szudy

Polecam Panią Sylwię! Zna się na przepisach i prawie niemieckim z zakresu wszystkich tych papierzysk związanych z urodzeniem dziecka. Dokładnie wszystko objaśnia, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, jest przy tym bardzo miła i cierpliwa. Cieszę się, że tu trafiłam i polecam całym sercem!

Sylwia Twardowska

Więcej recenzji znajdziesz w zakładce recenzje na moim fanpage’u Pogromczyni Papierów Urzędowych.